Polecamy kolorowe i miłe w dotyku ręczniki polskiej produkcji. Zamówienia realizujemy w 24h. Zapraszamy do zakupów

O firmie

FPH Marion jest hurtownią tkanin działającą w Krakowie od 1992 r. Specjalizujemy się w tkaninach dekoracyjnych - zasłonach i firanach. Posiadamy także szeroką ofertę innych tekstyliów domowych jak: obrusy, ręczniki, pościel, koce, kołdry, poduszki. Jesteśmy dystrybutorem polskich tkanin obrusowych, flagowych, do druku i sportowych. Od 2002 r. oferujemy obrusy plamoodporne w dowolnym rozmiarze w szerokiej gamie kolorystycznej.

Współpracujemy ze sklepami tekstylnymi, pracowniami dekoratorskimi, hotelami, pensjonatami, restauracjami, salami weselnymi, producentami odzieży roboczej. Posiadamy własny transport, współpracujemy także z firmami kurierskimi.

Jesteśmy na rynku już 25 lat!
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.
Zapraszamy również podmioty z sektora HoReCa do zapoznania się z naszą ofertą.

 - KOMUNIKAT -

W związku z obecną sytuacją rozprzestrzeniania się pandemii wirusa COVID-19 na terenie Polski, pragniemy poinformować, że funkcjonowanie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego odbywa się bez zmian.

Nasi pracownicy przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa, a dostarczane do Państwa paczki przygotowywane są z zachowaniem najwyższej ostrożności.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Zrób zakupy nie wychodząc z domu!

« wstecz | w górę