-- Szyjemy obrusy na wymiar. Szybkie terminy realizacji. --

Obrusy plamoodporne

Obrusy dla gastronomii

Pobrudzenie stołu to jedna z przykrych niespodzianek zdarzających się nam podczas posiłków. Niejednokrotnie, powstałe w ten sposób plamy zostaną na materiale już na zawsze, szpecąc ulubiony obrus i psując estetykę pomieszczenia. By uniknąć tych przykrości  warto zakupić obrus plamoodporny. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie.

Taki obrus jest wykonany z wysoce odpornej na zabrudzenia tkaniny poliestrowej, pokrytej dodatkową powłoką plamoodporną. Jej struktura sprawia, że brud nie wnika do środka, a bardziej gromadzi się na zewnętrznej stronie materiału. Korzystanie z takiego obrusa jest przyjemne i sprawdzi się na co dzień. Dzieci wyleją sok, herbatę, brudzą stół obiadem? A może tobie rozleje się kawa? Z obrusem plamoodpornym  to żaden problem. Wystarczy szybko pozbyć się rozlanego płynu za pomocą suchego ręcznika papierowego albo czystej ściereczki, nie doprowadzając do wchłonięcia cieczy.Obrus plamoodporny to też dobra propozycja na imprezy okolicznościowe i większe spotkania rodzinne,  gdzie plamy są po prostu nieuniknione. Dlatego bardzo często są wybierane na wesela, komunie oraz chrzciny.

Wygląd obrusów plamoodpornych

Sama plamoodporność i wytrzymałość to nie wszystko. Ważna jest też estetyka wnętrza, a dodatki wywierają na nią istotny wpływ. Dlatego obrusy mają modny, nowoczesny lub klasyczny design. Pod tym względem nie różnią się od obrusów wykonanych ze standardowych materiałów. Są wspaniałą i bardzo praktyczną dekoracją stołu. Ich faktury mogą być różne. Od bardziej połyskujących, często z wypukłymi elementami, po te tradycyjne, klasyczne. Wybór odpowiedniego wzoru nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.

Właściwie użytkowane obrusy plamoodporne, przetrwają wiele prań i będą służyć   latami.  Ich dodatkową zaletą jest to, że nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, by wyglądać dobrze.  Obędzie się bez krochmalenia, maglowania oraz prania w  silnych detergentach. Warto pamiętać, że aby zachować właściwości obrusu w tym jego piękny wygląd  należy dbać o niego zgodnie z zaleceniami producenta - w tym unikać wysokiej temperatury podczas prania.

Obrusy plamoodporne w ofercie Marion

« wstecz | w górę