Polecamy kolorowe i miłe w dotyku ręczniki polskiej produkcji. Zamówienia realizujemy w 24h. Zapraszamy do zakupów

Obrusy gobelinowe

Obrusy gobelinowe

Obrusy gobelinowe wykonane są z grubszej żakardowej tkaniny bawełnianej we wzory. Kolorowo tkane  kwiaty, motyle, owoce na materiale, to ich znak rozpoznawczy. Ozdobnie przykrywają stół, ale zazwyczaj nie zakrywają całej jego powierzchni. Mogą być niewielkie w kształcie prostokąta, kwadratu lub koła. Występują jednak również te większe, wiszące swoimi kolorowymi wzorami, które czasem sięgają niemal podłogi. Brzegi wykończone frędzlami lub ciekawą ornamentyką, dodają obrusom gobelinowym malowniczego stylu.  Obrusy gobelinowe mają charakter dekoracyjny i radosny wygląd. Wzorzysty obrus świetnie będzie wyglądał w twojej kuchni. Gobeliny świetnie wyglądają w pomieszczeniach w stylu rustykalnym i pasują do stołów drewnianych. Sprawiają wrażenie przytulnego mieszkania. Jadalnia i salon, będą uzupełnione na co dzień w ciekawy i radosny sposób. Wzorzysty gobelin sprawi,że  ciepłe pory roku wiosna i lato pozostaną  z nami na dłużej w domu. Miłośnicy natury uzupełniając swoje stoły  kwiecistym wzorem idealnie podkreślają swoją osobowość. Żakardowe obrusy gobelinowe ładnie się układają, są bardzo estetyczną i elegancką  formą zdobienia.

Obrusy gobelinowe to również wzory orientalne i regionalne - wywodzące się z tradycji  góralskiej lub krakowskiej. Są doskonałą pamiątką i wprowadzeniem nuty historii do domu. Przywiązanie do regionalnych motywów jest oryginalną formą dekoracji wnętrz. Wzory kwiatów  na obrusie, pasują jako ozdoba  kuchni i drewnianych stołów w salonach. Kulturowy element wskazuje na szacunek i przywiązanie do miejsca. Taki obrus może być idealną formą prezentu na przykład dla babci.

Gobelinowe miękkie obruso-obrazy ścienne. Hafty i nadruki miejsc, rzeczy, natury i ludzi są malowniczą ozdobą wnętrz. Niegdyś były obecne na dworach królewskich, a teraz kojarzą się z dawnymi chatami na wsi.  Miłośnicy sztuki mogą w tej formie wprowadzić obrazy do swojego wnętrza. Kreatywna osobowość właściciela może zostać podkreślona przez posiadanie, wzorzystych i malowniczych elementów zdobniczych. Obrusy świąteczne w ofercie Marion

Obrusy gobelinowe w ofercie Marion

« wstecz | w górę