-- Szyjemy obrusy na wymiar. Szybkie terminy realizacji. --

Poszewki gobelinowe

Poszewka gobelinowa Wiosna 165
Foto: Poszewka gobelinowa Wiosna 165
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Poszewki gobelinowe

Są wytrzymałe, o nowoczesnych i klasycznych wzorach, w kolorystyce stonowanej lub odważnej - poznaj poszewki gobelinowe.

Wzornictwo poszewek gobelinowych

Motywy botaniczne

Motyw roślinny to jeden z najpopularniejszych wzorów poszewek gobelinowych.

Liście drzew i kwiatów doniczkowych, polne kwiaty i kwiaty cięte, pnącza, trawy, gałązki czy uplecione wianki, a także drzewa egzotyczne, jak palmy i cytrusy, to gwarantowana satysfakcja dla oka w Waszych domach. Roślinność kojarzy nam się z naturalnością, a tę chętnie zapraszamy do naszych wnętrz.

   pokoj-dzienny-poduszki-poszewki

 

Motywy zwierzęce 

Dla miłośników zwierzaków przygotowaliśmy kolekcję poszewek ze zwierzętami. Znajdziecie poszewki ze wzorami:

  • kotów
  • psów
  • koni
  • tygrysa
  • ptaków, zarówno europejskich jak i egzotycznych
  • motyli

Poduszki z egzotycznymi ptakami to motywy z papugami i kolibramiWśród wzorów zwierzęcych znajdziecie też wiewiórkę i jeżePosiadamy też wzory z kogutem oraz kurą,  inspirowane wiejskim podwórkiem.  

Natomiast w sezonie świąt Bożego Narodzenia dodajemy do oferty wzory z reniferami i łosiami

Miasta

Na poszewkach znajdziemy również ujęcia charakterystycznych motywów największych miast świata: Nowy Jork, Londyn czy Paryż. W tle migoczą popularne budynki, jak Moulin Rouge, Wieża Eiffla, Big Ben czy Empire State Building, natomiast na pierwszym planie zobaczymy ikoniczną damę w stylu retro z lat 20.  

Zapięcie

Każda poszewka gobelinowa zasuwana jest na zamek błyskawiczny. Zamek jest dokładnie wszyty w poszewkę. Wszywamy go od dołu wzoru, jeśli wzór zawiera swoje ułożenie góra-dół. Zamek pozwala na wygodne i sprawne zdejmowanie oraz ponowne zakładanie poszewki. « wstecz | w górę