Polecamy kolorowe i miłe w dotyku ręczniki polskiej produkcji. Zamówienia realizujemy w 24h. Zapraszamy do zakupów

Obrusy dla gastronomii

{[description]}

Obrusy dla gastronomii

Obrusy mają ogromne znaczenie dla wystroju lokali gastronomicznych. To bardzo ważne, by były wykonane z wytrzymałych i estetycznych materiałów. Nikt z gości nie zasiądzie do niedbale nakrytego stołu.

Poszukując sprawdzonych i eleganckich obrusów do lokali gastronomicznych warto zwrócić się o pomoc i konsultację z ekspertem. W Marion posiadamy bogatą ofertę obrusów dla gastronomii o różnorodnej kolorystyce i niebanalnych wzorach. Dzięki naszym obrusom udało się upiększyć już setki restauracji nie tylko w Krakowie i Małopolsce, ale w całej Polsce.  

Obrusy dla gastronomii  - dopasowane do charakteru wnętrz

Każdy obrus z naszej oferty tworzony jest przez specjalistów znających aktualne trendy. Dzięki temu każda propozycja idealnie da się dopasować do określonych typów wnętrz. Białe i beżowe obrusy dla gastronomii znajdą zastosowanie na uroczystościach rodzinnych, gdzie liczy się powaga i dostojność. Kolorowe i wzorzyste obrusy dla gastronomii polecić możemy lokalom przyjmujących gości o każdej porze dnia i wieczoru. Ubarwią one nawet najskromniej urządzony i zaaranżowany stół. 

Zalety naszych obrusów dla lokali gastronomicznych

Funkcjonalne obrusy dla gastronomii przeznaczone są do wielokrotnego stosowania. Ich największe zalety to:

  • wytrzymałość materiałowa na liczne prania i kontakt ze związkami chemicznymi 
  • bogactwo kolorystycznych wzorów
  • trwałość kolorów, dzięki czemu można je stosować przez wiele lat
  • łatwe dopasowanie do pozostałych elementów wyposażenia wnętrz, kolorów ścian, zasłon czy okien 
  • łatwość w prasowaniu i przechowywaniu 

Obrusy dla gastronomii - restauracja nabierze nowego blasku 

Kolorowe obrusy dla gastronomii prezentują różnorodność wzorów i kolorów. W zależności od potrzeby zdecydować się można na upiększenie wnętrza za pomocą tkaniny we wzory np. kwiatowe, op artowe, 3D lub inne. Propozycji wzorów w naszej ofercie ciągle przybywa i mamy nadzieję, że wciąż poszerzająca się oferta produktowa naszego sklepu internetowego sprawi, że będziecie zaglądali do nas coraz częściej.


« wstecz | w górę