--  Szyjemy na wymiar  -- Wyposażamy pensjonaty i hotele  --  Współpracujemy z restauracjami i salami weselnymi   --  Wysyłamy do Paczkomatów   --  Korzystamy z usług kurierskich  --

Tkaniny na obrusy

{[description]}

Tkaniny na obrusy

Każdy z nas chce, aby dom był przyjaznym miejscem, w którym każdy domownik i gość czuje się doskonale. To nasza przestrzeń, w której spędzamy sporo czasu. Chcemy więc zadbać o każdy detal. Niemałe znaczenie odgrywają więc dodatki. To właśnie one nadają spersonalizowanego wyrazu i charakteru całej aranżacji czyniąc ją piękną i nietuzinkową.

Twój stół zasługuje na wyróżnienie

Jeśli szukasz tkanin na obrus, dobrze trafiłaś. Możesz rozgościć się w naszym asortymencie. Każdy ma nieco inne upodobania, ale wszyscy szukamy wysokiej jakości, która oprze się presji czasu i zmieniającym trendom. Tkanina na obrus powinna być przede wszystkim maksymalnie praktyczna i łatwa w pielęgnacji. Kiedy nie wymaga prasowania i łatwo z niej schodzą zabrudzenia - nadaje się świetnie na obrus.

Niezależnie od tego czy masz stół okrągły czy prostokątny, możesz u nas dobrać tkaninę, z której uszyjesz obrus na wymiar. Tkaniny na obrusy to bardzo szeroki wybór, dlatego każdy może znaleźć coś, co idealnie pasuje do konkretnej jadalni. Wiele osób stawia na ponadczasowość, która nigdy nie wychodzi z mody. Uniwersalne kolory i proste wzornictwo to bezpieczny wybór niemal do każdego designu.

Tkaniny na obrusy - praktyczne i trwałe

Jeśli chcesz, aby Twój stół się wyróżniał i niejako dominował, możesz wybrać obrus w intensywnym odcieniu, czy z roślinnymi motywami, które wprowadzają do wnętrza dynamikę i energię. Możesz wybrać kilka rodzajów tkanin i uszyć kilka obrusów. Dzięki nim możesz co jakiś czas nadać aranżacji nowego, aktualnego charakteru.

Tkanina na obrus - klasyczna czy praktyczna?

Absolutna klasyka to biel jednak białe obrusy rezerwujemy zazwyczaj na większe okazje. Na co dzień sprawdza się to, na czym plamy nie są zbyt widoczne. Zależy na tym zwłaszcza rodzicom, którzy mają małe dzieci. Wiemy, że utrzymanie czystości kiedy dzieci są małe jest wielkim wyzwaniem. Warto więc wybierać to, co maksymalnie praktyczne. Wartości użytkowe to jednak nie wszystko. Liczy się również aspekt wizualny. Wybierz więc to, co najlepiej sprawdzi się w Twoim domu j ciesz się wnętrzem w dobrym stylu.  


« wstecz | w górę