Polecamy kolorowe i miłe w dotyku ręczniki polskiej produkcji. Zamówienia realizujemy w 24h. Zapraszamy do zakupów

Obrusy gastronomiczne

{[description]}

Obrusy gastronomiczne

Obrusy dla gastronomii – budowanie wizerunku miejsca

Czy zależy Ci na tym, aby Twój gość powrócił do Twojej restauracji? A może chcesz zmienić wystrój wnętrza i szukasz dodatków, które będą pasowały do niego?  Albo chcesz ożywić stół?  

Jednym z ważnych elementów, który wpływa na budowanie wizerunku  lokalu gastronomicznym jest obrus. Dodatek powinien komponować się z wystrojem wnętrza oraz być praktyczny w trakcie korzystania z niego. Dlatego powinien charakteryzować się: plamoodpornością,  być łatwy w prasowaniu, mieć elegancki wygląd oraz mieć niską kurczliwość na poziomie około 3% - 4%. To sprawia, że wybór odpowiedniego obrusu nie jest łatwy. Dostępne są na rynku produkty, które są wykonane  z poliestru, bawełny i wiskozy. Mają też różne kształty: okrągłe, prostokątne, a nawet kwadratowe. Najczęściej restauratorzy wybierają obrusy, które mają kolor śnieżnobiały, ponieważ wyglądają elegancko oraz dostojnie. Warto pamiętać o tym, że w  ofercie sklepu internetowego dostępne produkty w pełnej gamie kolorystycznej.

Obrusy gastronomiczne – poliestrowe

Obrusy wykonane z poliestru są miękkie oraz plamoodporne. Podczas korzystania z nich rozlane napoje czy też plamy, które pozostają po jedzeniu, nie stanowią żadnego problemu. Wszystkie zabrudzenia na nich można usunąć z łatwością. 

Obrusy gastronomiczne – bawełniane

Obrusy wykonane z bawełny układają się efektownie. Dlatego doskonale nadają się do korzystania podczas formalnych spotkań. Usuwanie plam jest z nich jest zdecydowanie trudniejsze. Dlatego, że obrus musi być prany niemal natychmiast po zabrudzeniu go, ponieważ pozostanie na nim ślad po plamie.

Obrusy gastronomiczne – wiskoza

Produkt wykonany z wiskozy jest miękki, ale za to śliski. Nie wymaga prasowania. Szybko schnie. Obrus z wiskozy wchłania zapachy, dlatego konieczna jest jego częsta zmiana. Nie nadaje się do stosowania podczas uroczystych kolacji.

 


« wstecz | w górę