Polecamy kolorowe i miłe w dotyku ręczniki polskiej produkcji. Zamówienia realizujemy w 24h. Zapraszamy do zakupów

Obrusy na wymiar

{[description]}

Obrusy na wymiar

Obrusy wymiarowe to wybór rozmiaru w długości i szerokości, do kształtu stołu. Czasem wybieramy trochę większe, ale pasujące swoją formą do stołu o odpowiednim kształcie: kwadrat, kółko, prostokąt i okrąg. Mogą to być obrusy z czystej tkaniny, ze wzorem, z koronką wokół materiału lub koronkowe.

Obrus na duży stół gościnny 

Obrusy na duży stół w jadalni - stół gościnny muszą być wykonane z dobrej tkaniny, najlepiej wodoodpornej. Obrusy te są większe od stołu lub dopasowane do jego długości i szerokości.  Czysty materiał - biały, kolorowy lub z ciekawym wzorem jest idealny na spotkanie rodzinne. Model ten może być wiszący: do 20 cm, dostosowany do kształtu stołu. 

Obrus z tkaniną wykończoną koronką powinien być idealnie dopasowany do wymiaru stołu. 

Obrus na mały stół rodzinny

Obrus na mały stół w salonie musi być elegancki, ozdobny i  w ulubionym kolorze. Siadamy przy nim do porannej kawy lub organizujemy spotkanie ze znajomymi. Jest elementem wzmacniającym poczucie gościnności. Wymiarowo jest zazwyczaj dopasowany do stołu lub lekko wiszący, w zależności od upodobań mieszkańców. Tkaniny bawełniane i plamoodporne są do tego celu najlepsze. Mogą być jednokolorowe lub wzorzyste. Materiał jest niekiedy zdobiony koronką. Dlatego też polecany jest obrus wiszący lub dopasowany do stołu. Obrus koronkowy, sztywny można wybrać nieco mniejszy do stolika i w inny kształt dla ciekawego efektu, gdy stół jest pusty.

Obrus na mały stolik pokojowy

Obrus na stolik w pokoju to wybór małych i eleganckich wzorów -zwłaszcza koronkowych. Materiał wymiarowo jest dobierany do kształtu i wielkości stołu, czasem trochę mniejszy. Tkanina to najczęściej czysta bawełna lub len, z koronkowym zdobieniem. Rozmiar i kształt obrusu na pokojowy stolika może mieć również ulubione wymiary i formy dopasowane do klimatu efektownej sypialni. Zdobią pomieszczenie i idealnie pasują do kobiet, podczas spędzania czasu z koleżankami. 

Obrus ozdobny na szafkę

Obrusy ozdobne na szafkę to typowe bieżniki lub tzw. serwetki. Kobiety wybierają ten model najczęściej dlatego, że lubią porządek na meblach i ozdoby w pomieszczeniach. Tkanina w tych elementach jest koronkowa. Goszczą na półkach domów, zazwyczaj podczas świąt dla dekoracji. Rozmiar i kształt jest możliwy do wykonania, na zamówienie - dopasowany  do wielkości miejsca na szafce. 


« wstecz | w górę